Štěně.cz
Portál pro odchov štěňátek

Odchov štěňátek

V této rurice se dočtete jak pečovat o štěňátka od jejich narození až po odchod do nových domovů. Všechny informace a rady zde uveřejněné vycházejí ze zkušeností a vědomostí autorů. Ti však nejsou obvykle veterináři (pokud není uvedeno jinak) a provozovatel serveru nenese odpovědnost za jejich správnost. Pokud máte zájem o uveřejnění Vašeho článku (společně s odkazem na Vaše stránky), kontaktujte nás. Pokud si přejete diskutovat k tématu odchov štěňátek, můžete využít formulář dole na stránce (vložit komentář).

Čtečka čipů - užitečná pomůcka každého chovatele

K čemu je dobrá čtečka čip a potřebuji jí pro svůj odchov?

Nemoci štěňátek po porodu

Napsat tento článek není rozhodně nic radostného, ale nutného. Přeci jen by někdo po přečtení této zjednodušené formy rizik mohl zabránit zbytečnému úhynu štěněte.

Savé podložky versus staré povlečení

Tento model je zajetý po dlouhé roky. Plánujeme první vrh, vše se podaří jak má, fenka čeká štěňátka, a tak začínáme shánět po všech známých staré povlečení, abychom měli pod ty malé tvorečky co dát.

Odchov štěňátek - II.díl

V dalším článku se podíváme na krmení štěňátek a prodej štěňátek novým majitelům.

Odchov štěňátek - I.díl

Tento článek je základním přehledem o tom, co všechno čeká chovatele po porodu feny se štěňátky. Ke každé kapitole by bylo možné napsat celou knihu. Takže vždy je potřeba se poradit s odborníky – veterinářem, chovatelem, poradcem chovu a dalšími.

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek
opiště kód
antispam
     Více informací